Vanalles update

Alweer een tijdje geleden dat ik blogje typte. Maar hebben het ook erg druk gehad met andere dingen.

19 maart waren mijn vriend en ik 13 jaar samen, en zijn we met zijn 3tjes lekker een midweekje weggeweest, wij waren er al eerder geweest, maar nog nooit met Danique. Centerparcs Hochsauerland(Winterberg) heel leuk voor kinderen.

Danique heeft zich dan ook kostelijk geamuseerd, en wel 75x per dag van de glijbaan in het zwembad. Ze heeft ook meegedaan aan het bowlen en minigolf, erg grappig.

Was ook lekker weer die week, ging veel te snel om. Helaas bij thuiskomst was ik al meteen ziek, ben nog niet helemaal beter maar kan weer aan het werk dus. Enige wat het ziek zijn goed deed was het afvallen haha tussen stand -16kg.

Vandaag was voor Danique de grote dag dat ze voor het eerst naar de PSZ was, vond het best raar om thuis te zitten en ze was er niet haha. Maar volgens de PSZ heeft ze zich goed geamuseerd, was ze niet eenkennig, en had ze super gegeten. Ook heeft ze lekker geknutseld en getekend, dat kregen we mee naar huis.

Voor de rest zit Danique echt in de peuterpuberteit, echt alles was niet mag, doet ze. Wordt af en toe met de dag gekker. Maar ze kan natuurlijk ook heel lief zijn, en de hele dag kusjes geven, en de hele dag papa roepen, wordt toch echt eens tijd dat ze zich ook mama leert haha.

Nog een "paar" foto's.

voorleesuurtje in CP.

Bowlen

 Bowlen

 Bowlen

 met mama bij de kidsdisco

kidsdisco

Lekker eten

 Broodjes gehaald

Maar die grote glijbaan was uiteraard veel leuker

Minigolf

Met de handjes gaat makkelijker

Waterplayhouse

Peuterbad

Vandaag de 1e keer naar de PSZ

413 x gelezen, 0

reacties (0)


  • 6kidsandcounting

    Leuke fotos. Vakantie ziet er gezellig uit. Leuke eerste dag psz, gelijk paasviering gehad he, hihi. Wat knap van jou, al 16 kilo eraf.wat houdt sonja bakker dan precie in??ik heb tijdje modifast gedaan maar pfffff niets kunnen eten werkt niet bij mij. X

  • laura84

    leuke blog en erg leuke foto's!!!!

  • emy27

    mooi meisje zal je wel trots op zijn!